T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
SİVAS / ŞARKIŞLA - Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk İmam Hatip Ortaokulu

Etiket Sonuçları: SERGİ

Haz

OKUL SERGİMİZ

 

Okulumuz Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk İmam Hatip Ortaokulu müdür yardımcısı Ahmet NAZLIM ve sosyal bilgiler öğretmeni Azize GÜLMEZ’in rehberliğinde görsel sanatlar ve teknoloji tasarım dersi yılsonu sergisi düzenlendi. Sergiye rağbet oldukça yoğundu. Tüm misafirlerimizin huzurunda okul müdürümüz İsmail ARSLAN’an açılış konuşmasını yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem YURT ve okul müdürümüz İsmail ARSLAN’ın eşliğinde sergimizin açılış kurdelesi kesilerek sergimiz misafirlerimizin huzurunda açıldı. Sergiyi tüm misafirlerimiz ilgiyle gezdiler. Sergi sonunda tüm misafirlerimize yiyecek ve içecek ikramında bulunuldu.

Serginin gerçekleştirilmesinde emeği geçen müdür yardımcısı Ahmet NAZLIM ve sosyal bilgiler öğretmeni Azize GÜLMEZ’e, okul müdürümüz İsmail ARSLAN’a, emeklerini esirgemeyen öğretmenlerimize ve eserlerini sergileyen tüm öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Nis

İZLİYORUM, OKUYORUM, CANLANDIRIYORUM, SERGİLİYORUM

Öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlığını geliştirilmesine yönelik olarak öğretmeniz Dilan ERSÜL rehberliğinde “ İzliyorum, Okuyorum, Canlandırıyorum, Sergiliyorum”  projesi gerçekleştirildi. Projede öğrencilerimizde okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla slaytlar, filimler izlendikten sonra kitap okuma çalışmaları yapıldı. Okunan kitaplar okulumuz salonunda doğaçlama ve tiyatro şeklinde canlandırıldı. Yapılan etkinlikler poster şeklinde hazırlanarak okulumuz koridor, panolar, sınıf kapılarında sergilendi. Tüm okulumuz öğrencileri bu projeye dahil olarak edebi ve sanatsal birikimlerini geliştirdiklerine artık okumaktan büyük keyif aldıklarını ifade ettiler.

Türkçe Öğretmenimiz Dilan ERSÜL bu güzel projesinden ve yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.